+48 609 207 182

Fotograf Leszno

Fotograf Leszno
Fotograf Leszno
– zdjęcia lotnicze (licencjonowany operator drona), ale także sesje w plenerze, fotografia architektury, pejzaż, panoramy i wnętrza. Zdjęcia HDR, fotografia produktowa, kolaże, retusz – Leszno i okolice. Współpraca z takimi miastami, jak Barcelona, Porto, Rzym, Paryż, Praga, Drezno, Oslo i wiele innych. Zachęcam do zapoznania się z przykładowymi fotografiami i odwiedzenia mojego portfolio oraz fanpage. Zapewniam wysoką jakość, indywidualne podejście i ogromne doświadczenie.
Ponadto projektuję i przygotowuję do druku wszelkie materiały reklamowe – kalendarze, plakaty, banery, rollupy, dyplomy, wizytówki i wiele innych. Specjalizuję się w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) – kompleksowe prowadzenie profilu; tworzenie treści, przygotowanie strategii działań, kampanie reklamowe. Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszam serdecznie do kontaktu. Postaram się odpowiedzieć najszybciej, jak się tylko da.

Łukasz Małkiewicz

Fotograf, podróżnik,
operator drona (UAVO).

Sprzęt:
Canon EOS 5D MK II, Sony A7 II, Phantom 4 PRO +
Voigtlander Hyper Wide Heliar 10 mm f/5.6
Canon TS-E 17 mm f/4L
Canon TS-E 24 mm f/3.5L II
Sigma A 50 mm f/1.4 DG HSM
Canon EF 70-200 mm f/4L IS USM
Samyang 135 mm f/2.0 ED UMC

Fotograf Leszno i okolice.

Fotograf Leszno

Potrzebne profesjonalne zdjęcia architektury? Fotografie wnętrz, panoramiczne fotki, a może spektakularne ujęcia z drona? Oferuję także zdjęcia w plenerze, fotografię portretową, reportaże i zdjęcia reklamowe.