+48 609 207 182

Leszno – zdjęcia z drona

07 listopada, 2019 · Polska

Leszno – zdjęcia z drona to zbiór fotek zupełnie innego miasta niż to, które znaliście. Wiele obiektów, z tej niezwykłej perspektywy, nabiera zupełnie innego kształtu. Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkie miejsca.

Zdjęcia z drona wykonane o różnych porach roku, ale zawsze z największą dbałością o to, by pokazać zupełnie nowe ujęcia. Jeśli podoba Ci się Leszno na tych zdjęciach z drona, to zachęcam gorąco do udostępniania. Jeśli masz jakieś uwagi lub spostrzeżenia, to pisz śmiało w komentarzu lub bezpośrednio do mnie, poprzez formularz. Oczywiście istnieje również możliwość podjęcia współpracy ze mną w zakresie fotografii i filmowania. Chętnie odpowiem na każde pytanie i będzie mi bardzo miło, jeśli moja praca wzbudzi Twoje zainteresowanie. Leszno – zdjęcia z drona to nie jedyny album poświęcony temu miastu, dlatego polecam pozostałe galerie i wpisy oraz mój fanpage.

Leszno zdjęcia z drona

Leszno – zdjęcie z drona. Rynek z barokowym ratuszem w centrum i start balonów. Zdjęcie z drona wykonane z wysokości około 150 metrów.